Auto Detailing

AUTO DETAILING to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zabieg ten podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłużając jego żywotność oraz zwiększając wartość rynkową samochodu.

Auto Detailing jest procesem bardziej dokładnym i szczegółowym w porównaniu do tradycyjnego mycia na myjni samochodowej. Podczas tego zabiegu usuwane są wszelkie rodzaje zanieczyszczeń: zanieczyszczenia drogowe, pył z klocków hamulcowych, plamy ze smoły i asfaltu, lotna rdza, ptasie odchody, ślady po insektach, plamy z żywic syntetycznych i naturalnych, soki z drzew oraz wszelkie zanieczyszczenia mechanicznie. Profesjonalne preparaty używane w naszym serwisie pozwalają na bezpieczne i dogłębne usunięcie każdego zanieczyszczenia.

Usługi detailingowe

Powłoki ceramiczne

Zabezpieczanie lakieru ochronnymi powłokami ceramiczny i kwarcowymi.

zobacz więcej

Mycie detailingowe

Wieloetapowy proces bezpieczny dla lakieru, w którym dokładnie i gruntowanie oczyszczamy nawet trudno dostępne zakamarki pojazdu.

Korekta lakieru

Zabieg detalingowy podczas którego usuwamy z lakieru wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Karoseria odzyskuje głębię koloru oraz blask.

Woskowanie

Woskowanie zwiększa
głębię lakieru a także wysoką hydrofobowością. W zależności od wosku zabezpiecza lakier nawet do kilku miesięcy.

Tapicerka materiałowa

Czyszczenie tapicerki materiałowej pojazdu w skład której wchodzą fotele, dywaniki, boczki, wykładzina oraz podsufitka.

Tapicerka skórzana

Oczyszczanie tapicerki skórzanej przystosowanymi do tego środkami. Skóra odzyskuje swój kolor a także otrzymuje powłokę zabezpieczającą.

Dekontaminacja lakieru

Usuwanie z powierzchni lakieru smoły, asfaltu, różnego rodzaju żywic, osadów metalicznych i przemysłowych za pomocą specjalistycznej glinki.

Elementy wewnętrzne

Dokładne oczyszczanie wszystkich elementów wewnętrznych oraz trudno dostępnych zakamarków. Po oczyszczeniu nakładana jest powłoka zabezpieczająca.

Niewidzialna wycieraczka

Aplikacja środka na szyby samochodowe w celu lepszego odprowadzania wody podczas jazdy oraz poprawy bezpieczeństwa.

Renowacja reflektorów

Polerowanie zmatowiałych kloszy reflektorów, które na przestrzeni lat straciły swój blask i mocno ograniczają oświetlanie drogi.

Przygotowanie do sprzedaży

Proces kompleksowego przygotowania samochodu na sprzedaż składa się w wymienionych wcześniej usług, które wybierze klient.

Przykładowe zabiegi detailingowe

Pozostałe usługi: